Soru:
Super Bowl halkalarını kimler alır?
SocioMatt
2013-01-31 20:19:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bir takım Super Bowl'u kazandığında, sürece yardımcı olan birçok oyuncu ve organizasyon üyesi vardır. Bu yıl oynayan her takım için, sakatlanmış rezervde takımlara erken dönemde yardımcı olan ancak Lombardi kupası için oynamayacak olan birden fazla oyuncu var. Kim Super Bowl yüzüğü alır? Mario Manningham (49ers) ve Lardarius Webb (Ravens) gibi IR oyuncuları yüzük almaya uygun mu? Peki ya tüm koçlar, koordinatörler ve ön büro çalışanları?

Takım kaybederse Super Bowl yüzükleri de alır
Kaybeden takım Super Bowl yüzükleri alamaz.
Iki yanıtlar:
Zack
2013-01-31 21:09:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  • Aktif kadronun her üyesi
  • Koçluk personeli
  • Tüm ön büro ve sahiplik
  • Amigo kızlar, sahiplik kararına bağlı olarak yüzük alır . Ancak son zamanlarda amigo kızların yüzük alma geleneği olmuştur.
  • Sakatlanan Yedek ve takımları kendilerine vermeye karar verirlerse antrenman kadrosu yüzük alır. Genellikle yaparlar.
  • Ayrıca, bazı durumlarda, sezon içinde takas edilen oyuncular da, normal sezonda giyinip oynarlarsa, onları da alacaklardır. Bu aynı zamanda sahipliğin kararına bağlıdır

Özetlemek gerekirse, sahiplik tüm yüzükleri öder ve onları kimin alacağına karar verir. Yukarıdaki liste normu göstermektedir.

  1. Kaynak
  2. Kaynak
Bob
2013-08-22 20:29:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

En az 1 hafta 53 kişilik kadroda yer alsalar ligden çıkarılıp lig dışında kalan oyunculara yüzük verilir. Bunun gerekli olup olmadığından% 100 emin değilim.

Sports SE'de uzman, iyi araştırılmış yanıtları teşvik ediyoruz. "Düşüncelerinizi" destekleyen herhangi bir kaynak var mı?


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...