Soru:
Paketlenmiş bir çift önyükleme astarını yeniden biçimlendirebilir miyim?
Eric G
2012-11-08 01:21:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üzerinde yaklaşık 4 mevsim olan, kalıplanabilen astarlı bir çift snowboard botum var. Yüksek kaliteli botlar ve eskiden mükemmel bir uyum. Günün sonunda ayaklarım tamamen mutluydu ama artık durum böyle değil.

Onları yeniden ısıtmak, onlardan bir yıl daha geçirmemi sağlayacak mı? Yeni bir çift satın almaya kıyasla bu yaklaşımın artıları ve eksileri nelerdir?

Bir cevap:
Zack
2013-01-02 19:31:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Genellikle bu tür botlara sahip kişiler bu işlemi giyilmeden önce yaptırırlar. Pek çok insan bunu yapmanın botun ömrünü de kısalttığını söylüyor. Daha eski botların iç astarın zamanla bozulmaya başlama şansı vardır ve bu da onları ısıtmayı zorlaştırır. Bu botları 3 mevsim ve 3 mevsim kullanımda kullandığınızı bildiğinizden, astarın şeklini korumadıysanız, yola devam etme zamanı gelmiş olabilir.

Öte yandan, iflas etmeyecektir. denemelisin. Çoğu kayak ve tahta dükkanı bu hizmeti nispeten ucuz bir maliyetle sunar. 15 ila 40 dolar arasında. Onları satın aldığınız mağazaya danışın ve bir anlaşma yapabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse. Bunu yapmanın artıları, aslında işe yarayabileceği ve yeni botlar satın almak için büyük para harcamanıza gerek kalmamasıdır. Bunun dezavantajı, kalıplama için 15-40 dolar harcamanız veya yeni botlar almanız gerekmesidir.Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...