Soru:
Seattle Seahawks 'Legion of Boom
alamoot
2014-12-26 10:21:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Yorumcuların ve analistlerin Seattle Seahawks'ın savunmasını "Legion of Boom" olarak adlandırdığını duydum. Kesin konuşmak gerekirse, ikincil adı bu isimle çağırdıklarına inanıyorum. Bunun arkasındaki hikaye nedir? Bu ad Seahawk'ların ikincil durumunu tanımlamak için ne zaman ve nasıl kullanılmaya başlandı?

Bir cevap:
pacoverflow
2014-12-26 13:11:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wikipedia ve bir ESPN makalesine göre, "Legion of Boom" adı, Seahawks'ın güvenliği Kam Chancellor'un 710'da "Bob and Groz" radyo programında görünmesiyle başladı ESPN Seattle 2 Ağustos 2012'de.

Kam Chancellor 2 Ekim 2013'te gösteriye geri döndü ve "Legion of Boom" un kökenini tartıştılar. Sesi buradan duyabilirsiniz. Seste 42: 17'de Bob / Groz, Kam'a şunları söylüyor:

Bob / Groz: "'Legion of Boom' adıyla biraz tartışma var. Yapmıyorum ' bunun farkında olup olmadığını bilmiyorum. Bildiğim şey, bunun nerede başladığının farkında olduğun. "

Ardından 2 Ağustos 2012 şovundan bir pasaj oynadılar:

Bob / Groz: "Sezon dışında ne yaptın?"

Kam: "Diyetimi değiştirdim, sadece çok daha temiz yedim, sadece tavuk yedim, balıklar, sebzeler, meyveler, hızlı koşabileceğim bir yere hafif kalmaya çalışıyor, ama aynı zamanda bu patlamayı sürdürmek için biraz ağırlığım var. "

Sonra 2 Ekim 2013'e dönelim:

Bob / Groz: "Kam, sana her zaman itibar ettik, seninle başladığını söyledik. Bu Bob ve Groz şovunda 2 Ağustos 2012 idi. Kam Şansölyesi başladı it. "

Kam:" Şovunuzda başladı, evet, tüm patlama fikri olan 'patlama' dediğimi hatırlıyorum ve sonra Twitter'a gitti ve 12. Adam 'Legion of Boom 've y oraya koştuğumuzu biliyorum. Ama kesinlikle şovunuzda başladı, ben "patlama" diyorum. "Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...