Soru:
Eşsiz beyzbol puanlama durumu: Kim kazanır?
VA Baseballer
2013-07-08 20:01:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soru, hangi atıcının A veya B galibiyetini alacağıdır?

Beyzbol takımım son zamanlarda çift kafa oynadı (her maç 7 vuruş). Sürahi A 2. oyuna başladı. Birinci oyunda da (7 vuruşun tümü) atış yaptığı için, 2. oyunda sadece 3 vuruş yaptı. Koşudan vazgeçmedi ve oyundan ayrıldığında takımı 4-0 kazandı.

Sürahi B 4., 5., 6. ve 7. devreleri atmaya geldi ve liderliği hiç bırakmadı. Ancak dört istekada 4 koşudan vazgeçti. Maçın son skoru 11-4 oldu.

MLB kurallarına göre galibiyet kimlere yansıyor? A veya b? Ve neden?

Iki yanıtlar:
jamauss
2013-07-09 01:12:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Resmi MLB kurallarına göre, ilk atıcının o maçta yalnızca 3 vuruş yaptığı için ikinci maçta atıcı B'nin galibiyetle ödüllendirileceğine inanıyorum.

Bkz. kural 10.17 (b):

(b) Eğer atıcı oyunda iken veya hücumda vuruş sırasında, takımı liderlik ederse, atıcı oyundan çıkarılırsa ve böyle bir liderliği bırakmazsa, (1) savunmada altı veya daha fazla vuruş süren bir oyunun beş vuruşunu veya (2) beş süren bir oyunun dört vuruşunu tamamlamayan bir başlangıç ​​atıcısıdır. savunmada vuruş yaparsa, o zaman resmi sayı görevlisi kazanan atıcı olarak, eğer tek bir rahatlama atıcısı varsa yardım atıcısını veya birden fazla kurtulma atıcısı varsa resmi golcüler kararına göre en etkili olan yardım atıcısını kabul edecektir. .

Jer
2013-08-16 20:02:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bunda çok benzersiz bir şey yok - Sürahi A, galibiyeti alamaması için 5 vuruş atamadı.Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...